Close

HPreklama

Jesteśmy z wami od 2000 roku.

Tak towłaśnie jest, aby dobrze się czuć fajnie zrobić sobie przerwę. ta odrobinaczasu przeznaczona dla siebie, nie musi być powodem do wyrzutów sumienia.  

    Mamy prawo do przerwy. I tutaj zaczyna się nasza rola. Tak jak wiesz , Twoje miasto nigdy niezasypia.

Przekaz,który tworzymy ma dotrzeć do jak największej ilości osób zainteresowanych twojądziałalnością. Używamy różnych metod dotarcia do klientów, poprzez komunikację social media, spoty radiowo telewizyjne, kampanie prasowe, kampanieinternetowe.

 

Wędrując z wydrukami offsetowymi w postaci, wizytówek, ulotek,folderów czy także plakatów.                     


 

Tworzymy strony www i sklepy e-commerce. Ta praca daje nam dużo radości. Możliwość stworzenia strony www to prawdziwe wyzwanie. Ale takie lubimy.


               


 

A także szyldy, kasetony czy litery blokowe 3d. Jeśli dołączymy do tego gadżety z Twoim logo, to już tylko brakuje nam koszulek czapek, kurtek z nadrukiem lub haftem.


Naszą mocną strona jest druk wielkoformatowy, Drukujemy na markowych Ploterach firmy Roland. Wystarczy wybrać plakat, banner, folia, tapeta, siatka lub obraz na płótnie.

Lasery Co2  pracujemy na 2 urządzeniach o zróżnicowanych parametrach i polach roboczych.

Największy element może mieć 120 cm x 90 cm – a to już dużo.


Naszdział ploterów CNC to już odrębna bajka, Duże wymiary, ogromne możliwości. Cięcia, grawerowania, nacinania. Potrafimy naprawdę wiele.


 I to wszystko jest możliwe gdy ty wygodnie popijasz swoją a ulubioną kawę.